O nas

Siemanko :)

Jesteśmy Mobilnym Koktail Barem i jako barmani z długoletnim doświadczeniem jesteśmy w pełni świadomi, że nasi klienci oczekują od nas usługi zrealizowanej na najwyższym poziomie. W trosce o zadowolenie Państwa i Państwa gości do każdego zlecenia przygotowujemy się już na długo przed weselem. Oprócz doznań wzrokowych i walorów smakowych zapewniamy również świetną rozrywkę dodając imprezom magicznego klimatu.

Łukasz :)

Pomysłodawca, Barman, właścieciel. Prywatnie mąż, ojciec, służbowo barman, strażak, zainteresowania mixologiaoraz tworzenie własnych koktajli którą stara sie przenieć na MobilnyBar i wasze wesele, co wcale nie jest takie proste ?!  Organizator waszych przyjęć dołoży wszystkich starań abyście byli w 101% zadowoleni z naszej obecności na waszym przyjęciu. Przygotuje ofertę ułożoną indywidualnie pod was z której wybierzecie to co podoba wam się najbardziej i dołożymy jeszcze parę atrakcji.

Bartek :D

Współpracownik, Prawa ręka, Uśmiechnięta twarz Baru :D Prywatnie mąż, strażak służbowo Barman, z Bąblem porozmawiacie o wszystkim w szczególności o koktajlach które przygotowujemy, alkoholu i sencie życia, jak to z barmanem . Jako ta braterska dusza będziecie go wspominać a przyjęcie z nim jako najlepsze, najwspanialsze w waszym życiu którego nigdy nie zapomnicie <3

Jakub :)

Współpracownik, Najmłodszy w ekipie Przygotuje wam koktajl o którym bedziecie długo rozmyślać i wspominać ,, Jak on to zrobił,czego on użył, że to takie dobre"

Każde nasz event przygotujemy w taki sposób abyście wy i wasi goście byli zadowoleni, zapamiętali nas i polecali dalej nasz bar bo to dla nas najważniejsze :)

Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne

Mobilny bar/ Drinka Bar / Eventy / Barman, wesele, urodziny,